İnce ipli kilot giyme zevki nedir yahu, kadınlar neden kıça kaçan donlardan hoşlanırlar ki. Elbette hiç bir kadın çıkıpta aman ben dışarı gezmeye çıkarken kıça kaçan kilot giyerim gündelik hayatımda çok rahat ediyorum diyemez. Özellike ben demiyorum diyemem de, o kadar rahatsız bir durum ki anlatılmaz sadece yaşanır cinsinden.

Burada sadece ve sadece özellikle belirteyim ki erkek arkadaşınıza kur yapmak için veya yeni tanıştığınız bir erkeği etkilemek için bu tarz yaklaşımlarda bulunuyoruz. Amaç sadece onu tahrik ederecek diğer kadın rakiplerimizi bir anda onların kafasında silip atmak.

Yoksa don tarzı normal iç çamaşırları çok daha rahat ve hijyenik, zaten dantelli iç çamaşırlarıda hiç rahat değiller. Bunlar sadece işin paketleme kısmı önemli olan aslında şu ki erkeğinize temiz bir amcık verebiliyor musunuz?

Ben kadın olarak her zaman kendime bu soruyu soruyorum erkeğim beni sikerken çok tahrik oluyor mu, ona güzel kokuyor muyum. Çok daha iyi sakso yani oral seks yapabilir miyim. Bu sorulara cevap bulan kadın tapılası ve gerçekten seks yapılası bir kadındır beyler unutmayın.

Videoyu sosyal medyada paylaş:

Porno yorumları